Šaldymo įranga transportui, THERMO KING remontas, dalys

Šaldymo įranga automobiliams, THERMO KING remontas, dalys.

UAB „Dinakos“ servisas remontuoja gamintojo THERMO KING šaldymo įrangas transportui: puspriekabėms (SB-I, SB-II, SB-III, SMX, SMX-II, SL, SL-e, SLX, SLX-e), sunkvežimiams (CD, MD, KD, RD, TD, URD, XDS, SDZ, TS-200, TS-300, TS-500, TS-600, T-500, T-600, T-800, T-1000, T-1200), bei mažesniems komerciniams automobiliams (B-serija, V-serija, VM-serija, CB, C-e serija), taip pat tiekiame atsargines dalis šiems auto šaldytuvams.

Šaldymo įranga transportui, THERMO KING Lietuva , Kaunas.

UAB „Dinakos“ servisas savo veikla nėra susietas su konkrečiu įrangos gamintoju, todėl atsargines įrangos dalis importuoja iš skirtingų tiekėjų daugelyje užsienio šalių. Per 20 mūsų veiklos metų atsirinkome tiekėjus, kurie užtikrina aukštą atsarginių dalių kokybę bei žemą kainą, todėl bendradarbiaudami su mūsų bendrove galite sutaupyti didelę dalį išlaidų skirtų Thermo King šaldymo technikos remontui.

Auto šaldytuvai, THERMO KING dalys, remontas, aptarnavimas.

Dažniausiai pasitaikantys Thermo King automobilinių šaldymo įrangų gedimai, kuriuos tenka šalinti mūsų meistrams:

 

– PThermo King remontas aptarnavimas dalyseriodinis techninis aptarnavimas t.y. tepalų, filtrų, diržų, guolių keitimas.

– Freoninės sistemos nesandarumų paieška bei remontas;

– Elektrinės dalies remontas;

 

 

Automobilinės šaldymo įrangos Thermo King remontas, atsarginės dalys, Kaunas Lietuva.

 

 

Thermo King kompresoriaus remontas– Thermo King kompresorių remontas. Kompresoriai dažniausiai subyra dėl aušinimo ir tepimo problemų. Pavyzdžiui, jei yra nesandari freoninė sistema ir įranga dirba su mažai arba visai be freono (jei nesuveikia apsauginiai davikliai), tada auto šaldytuvo kompresorius pradeda kaisti ir užsikerta. Toks pats likimas laukia jei kompresoriaus karteryje trūksta tepalo. Taip pat auto šaldytuvų kompresorius gali subyrėti dėl atskirų mazgų ar detalių (tepalo siurblys, stūmokliai, švaistikliai, vožtuvai, alkūninis velenas) nusidėvėjimo arba gedimo.

Atliekame pilną kapitalinį ar dalinį Thermo King auto šaldytuvų kompresorių remontą.

Refrižeratoriai, Thermo King dalys, remontas, montavimas, aptarnavimas.

 

 

 

 

Thermo King variklio remontas, atsarginės dalys– Thermo King agregatuose naudojamų YANMAR, ISUZU variklių remontas. Šie Japonų gamybos varikliai yra kokybiški ir pakankamai ištvermingi, bet laiku neatliekant aptarnavimo ir netvarkingai eksploatuojant pasitaiko įvairių variklio gedimų.

Atliekame pilną kapitalinį ar dalinį remontą visiems Yanmar ir Isuzu varikliams iš Thermo King auto šaldytuvų, tiekiame atsargines dalis.

 

THERMO KING šaldymo įranga transportui – aptarnavimas, remontas, dalys, Lietuva, Kaunas

 

Raktažodžiai:

Thermo King Lietuva Kaunas.  Carrier Transicold Alex Original Eurofrigo Frigoblock Lumikko Kerstner Hubbard autošaldytuvas. Agregatas auto šaldytuvas automobiliniai šaldytuvai. Šaldymo įranga irenginys automobiliams transportui mikroautobusams. Refrižeratorius autorefrižeratorius auto refrižeratorius automobilinė šaldymo įranga. Termoizoliacija izoterminis kėbulas šiluminė izoliacija. Thermo King remontas aptarnavimas. Thermo King dalys. Refrižeratoriai autorefrižeratoriai autošaldytuvai.

 

Thermo King yra registruotas prekinis ženklas, priklausantis jį registravusiai bendrovei. UAB “Dinakos”servisas yra nepriklausomas tiekėjas ir savo komercine veikla nėra susijęs su šia bendrove.