Izoterminė izoliacija ir šaldymo įranga automobiliams

Izoterminė izoliacija ir šaldymo įranga automobiliams – įrengimas, montavimas, priežiūra, remontas, atsarginės dalys.

Įrengiame šiluminę (izoterminę) izoliaciją bei montuojame šaldymo – šildymo įrangą lengviesiems komerciniams krovininiams automobiliams (Volkswagen Caddy, Volkswagen Crafter, Ford Transit, Fiat Ducato, Citroen Jumper, Iveco Daily, Mercedes Benz Vito, Mercedes Benz Sprinter, Opel Movano, Opel Vivaro, Peugeot Boxer, Peugeot Partner, Peugeot Expert, Renault Kangoo, Renault Master, Renault Trafic ir kt.).

Izoterminiai kėbulai ir šaldymo įranga mikroautobusams, automobiliams. Izoterminė būda, izoterminis kėbulas, izoterminis mikroautobusas.

izoterminės izoliacijos įrengimas automobiliamsizoterminis kėbulas Caddy

UAB “Dinakos”servisas montuoja ir prekiauja Alex Original šaldymo įranga automobiliams, kuri skirta palaikyti tam tikrą temperatūrinį režimą krovininio automobilio kėbule.

Priklausomai nuo automobilio modelio, kėbulo dydžio ir reikalavimų temperatūriniam režimui, kiekvienam automobiliui parinksime optimalų šaldymo įrenginį ir įrengsime izoterminį kėbulą.

Dažniausiai naudojama ir optimaliausia šaldymo našumo ir kainos atžvilgiu yra “Direct drive” tipo šaldymo įranga automobiliams (t.y. įranga dirbanti nuo automobilio variklio per diržinę pavarą sukamo kompresoriaus). Ši įranga gali būti 12V ar 24V, skirtingo šaldymo našumo (1000W – 5000W), standartiškai turi elektroninį valdymo pultelį bei atitirpinimo funkciją. Esant poreikiui galima užsakyti modelius su papildoma šildymo funkcija(kai žiemos metu reikia užtikrinti teigiamos temperatūros palaikymą kėbule) ar su galimybe stovint veikti nuo 220V tinklo. Taip pat gaminamas įrangos modelis su galimybe palaikyti dvi skirtingas temperatūras atskirose kėbulo sekcijose.

Izoterminės izoliacijos įrengimas ir šaldymo įrangos montavimas automobiliams.

Kai kuriuose mažesniuose automobiliuose nėra vietos kompresoriaus sumontavimui prie variklio. Tokiu atveju gali būti naudojama “Battery drive” tipo įranga – ji veikia nuo automobilio 12V įtampos sukamo kompresoriaus, kuris sumontuotas “kondensatorinėje” įrangos dalyje ant automobilio stogo. Tačiau ši įranga yra riboto šaldymo našumo bei brangesnė už įprastą įrangą, taip pat automobilyje turi būti galingesnis generatorius ir akumuliatorius.

Dažnai klientai nepageidauja kad ant automobilio stogo būtų kondensatorinė įrangos dalis (tai didina oro pasipriešinimą ir degalų sąnaudas, taip pat ir automobilio nepuošia) – tokiu atveju galime pasiūlyti “integruotą” šaldymo įrangą. Tai taip pat “Direct drive” tipo įranga, tik jos pagrindiniai komponentai sumontuojami ne ant automobilio stogo, bet po automobilio variklio dangčiu. Tai sąlyginai nebrangi įranga, tačiau jos ribotas šaldymo našumas (1000W – 2000W), ji gali būti naudojama šaldymui tik 0ºC.

Dar vienas nebrangus modelis – šaldymo įranga, jungiama prie esamo originalaus automobilio kondicionieriaus. Tai mažo galingumo įranga (iki +5ºC) , galinti dirbti tik tada, kai įjungtas automobilio kondicionierius, ant automobilio stogo taip pat nemontuojama “kondensatorinė” dalis.

šaldymo įranga automobiliams izoterminė izoliacija ir šaldymo įranga mikroautobusams automobilinė šaldymo įranga

 

Raktinai žodžiai:

Izoterminės izoliacijos įrengimas ir šaldymo įrangos montavimas automobiliams mikroautobusams. Izoterminis kėbulas. Izoterminė būda dėžė. Izotermas  šiluminė izoliacija. Autošaldytuvai automobiliniai šaldytuvai autorefrižeratorius refrižeratorius automobilinė šaldymo įranga.  Izoterminis mikroautobusas. Alex Original šaldymas transportui. Automobilių šaldymo įranga. Šaldymo įrenginiai automobiliams, transportui.

Izoterminis kėbulas ir šaldymo įranga automobiliams