PDF temperatūros registratoriai – duomenų kaupikliai

 

Daugkartinio naudojimo PDF temperatūros registratoriai – duomenų kaupikliai.

Daugkartinio naudojimo USB PDF temperatūros registratorius (duomenų kaupiklis) skirtas fiksuoti temperatūros pokyčius gaminant, gabenant ar sandėliuojant maisto produktus, medikamentus ir kitus temperatūros pokyčiams jautrius produktus.

Tai patogus ir labai paprastas naudoti temperatūros duomenų kaupiklis – vienu mygtuko paspaudimu paleidžiamas temperatūros įrašymas, registratorius dedamas prie siuntos ar į patalpą kurioje fiksuojama temperatūra, baigus įrašymą temperatūros registratorius per USB jungtį jungiamas prie kompiuterio ir automatiškai bus sugeneruotas PDF failas su išsamia ataskaita(skaitmeninės, grafinės reikšmės, min, max, vidutinė temp. ir t.t.).  Skirtingai nei kitiems rinkoje esantiems duomenų kaupikliams, šiam tinka bet kuris kompiuteris (Win Xp, Win7, Win8, Win10) – PDF ataskaitai gauti nereikia jokių papildomų programų instaliavimo, užtenka turėti standartinį PDF Adobe Reader. PDF temperatūros registratorius turi integruotą sensorių temperatūros fiksavimui ir 32000 fiksavimų atmintį (fiksuojant kas 15 minučių atmintyje bus duomenys už paskutinius 11 mėnesių), todėl iškilus klausimams galėsite pasitikrinti ir pakankamai seną temperatūros įrašymo istoriją. Užpildžius atmintį, seniausi įrašai automatiškai ištrinami ir įrašomi nauji duomenys. Įrašytus temperatūros duomenis galite peržiūrėti net nesustabdę įrašymo – paprasčiausiai prijungę prie kompiuterio galėti peržiūrėti ar atsispausdinti užfiksuotus duomenis.

USB PDF temperatūros registratorius turi ir daugiau naudingų funkcijų – LCD ekranas, baterijos indikacija, galima keisti temperatūros fiksavimo intervalą, nustatyti Alarm funkciją (jei temperatūra nukrypo nuo reikalaujamų ribų), apsaugoti duomenis Jūsų įvestu slaptažodžiu, pažymėti tarpinius įvykius (pvz perkrovimą iš vienos transporto priemonės į kitą) ir t.t.

Techniniai duomenys:

Temperatūros matavimo ribos: nuo -30C iki +70C, rezoliucija 0,1C

Matavimo paklaida: 0,5C nuo -20C iki +40C

Temperatūros fiksavimo intervalas: pasirenkamas nuo 10 sek. iki 12 val.

Matmenys: 78 x 33 x 13 mm

Maksimali atmintis: 32000 įrašymų

Sertifikatai: CE, EN12830, Gamintojo kalibravimo sertifikatas, RoHS

Keičiama baterija: CR2032

Daugkartinio naudojimo PDF temperatūros registratoriai – duomenų kaupikliai.

pdf temperatūros registratoriai - duomenu kaupikliai

 

Vienkartinio naudojimo PDF mini temperatūros registratoriai – duomenų kaupikliai.

Tai panašus USB PDF temperatūros registratorius kaip ir daugkartinio naudojimo, bet įjungus temperatūros įrašymą ir jį sustabdžius pakartotinai paleisti registratoriaus negalima. Dažniausiai šis PDF mini temperatūros registratorius naudojamas, kai nėra galimybės susigrąžinti registratorių atgal, t.y. išsiuntus jį kartu su kroviniu, krovinio gavėjas pajungia registratorių prie kompiuterio ir peržiūri arba atsispausdina įrašytus duomenis. Ataskaitos forma panaši kaip ir daugkartinio registratoriaus (temperatūros kitimo grafikas, skaitmeninės reikšmės, min, max, vidutinė temperatūra ir t.t.), duomenis gali fiksuoti iki 90 dienų, ataskaitą galima gauti pajungus prie bet kokio kompiuterio su Win XP, Win 7, Win 8 ir turinčio PDF Adobe Reader.

vienkartinio naudojimo pdf mini temperaturos registratoriai duomenu kaupikliai

Temperatūros monitoringas, fiksavimas, matavimas. Termoregistratorius, USB PDF temperatūros registratorius, duomenų kaupiklis, daviklis, sensorius, matuoklis. Termografas termograma. Temperature recorder, USB temperature data logger