CARRIER TRANSICOLD remontas, dalys

CARRIER TRANSICOLD šaldymo įranga automobiliams.

UAB „Dinakos“ servisas Kaune remontuoja gamintojo Carrier Transicold šaldymo įrangas puspriekabėms (Thunderbird, Maxima, Europhoenix, Vector), sunkvežimiams (Supra, Genesis) bei lengvajam komerciniam transportui (Basic, Zephyr, Xarios, Viento, Pulsor), taip pat tiekiame atsargines dalis šioms automobilinėms šaldymo įrangoms.

CARRIER TRANSICOLD Lietuva Kaunas, CARRIER remontas

UAB „Dinakos“ servisas nėra susietas savo veikla su konkrečiu įrangos gamintoju, todėl atsargines įrangos dalis importuoja iš skirtingų tiekėjų daugelyje užsienio šalių. Per 20 mūsų veiklos metų atsirinkome tiekėjus, kurie užtikrina aukštą atsarginių dalių refižeratoriams kokybę bei žemą kainą, todėl bendradarbiaudami su mūsų bendrove galite sutaupyti didelę dalį išlaidų skirtų Carrier Transicold šaldymo įrangos remontui.

Automobilių šaldymo įranga CARRIER TRANSICOLD, remontas, dalys

carrier transicold remontas

Dažniausiai pasitaikantys Carrier Transicold refrižeratorių gedimai, kuriuos tenka šalinti mūsų meistrams:

– Periodinis techninis aptarnavimas, t.y. tepalų, filtrų, diržų, guolių keitimas.

– Freoninės sistemos nesandarumų paieška bei remontas;

– Elektrinės dalies remontas;

 

 

 

carrier transicold sankaba dalys– Carrier Transicold Maxima, Supra refrižeratorių sankabos remontas.

Tai dažnai pasitaikantis gedimas. Dažniausiai sankaba sudyla dėl dirbtinai sumažintų refrižeratoriaus variklio apsukų. Pasirodžiusios metalo drožlių rūdys ant sankabos skriemulio ir diržų bei metalinis barškėjimas agregato užgesinimo momentu – tai požymiai, rodantys, kad laikas remontuoti sankabą. Tokiu atveju nereikėtų laukti kol sankaba pilnai subyrės – laiku ją išėmus dar galima restauruoti, o tai bus 4-5 kartus pigiau nei keisti naują. Restauruojame visų tipų Carrier Transicold refrižeratorių sankabas. Originalios ir pakaitinės Carrier Transicold dalys. Carrier remontas.

 

 

 

carrier remontas atsargines dalys– Carrier  Transicold auto refrižeratorių kompresorių remontas.

Kompresoriai dažniausiai subyra dėl aušinimo ir tepimo problemų:

1) esant nesandariai auto refrižeratoriaus freoninei sistemai ir nesuveikus apsauginiam slėgio davikliui kompresorius pradeda kaisti ir užsikerta;

2) dėl tepalo trūkumo kompresoriaus karteryje;

3) dėl mechaninio atskirų autorefrižeratoriaus dalių susidėvėjimo ( tepalo siurblys, stūmokliai, švaistikliai, vožtuvai, alkūninis velenas).

Atliekame pilną kapitalinį ar dalinį Carrier Transicold autorefrižeratorių kompresorių remontą. Atsarginės Carrier dalys, Carrier remontas.

 

carrier variklis cubotaCarrier Transicold šaldymo įrangose naudojamų Kubota variklių remontas. Šie Japonų gamybos varikliai yra pakankamai ištvermingi, bet ilgai ir netvarkingai eksploatuojant ir jie neatlaiko.

Atliekame pilną kapitalinį ar dalinį remontą visiems Kubota varikliams iš Carrier Transicold autošaldytuvų. Carrier Transicold dalys.

 

 

 

Carrier Transicold šaldymo įranga automobiliams.

CARRIER TRANSICOLD remontas, dalys.

 

Thermo King, Carrier Transicold Kaunas Lietuva. Alex Original, Eurofrigo, Frigoblock, Lumikko, Kerstner, Hubbard autošaldytuvas. Agregatas, auto šaldytuvas, automobiliniai šaldytuvai šaldymo įranga irenginys automobiliams transportui mikroautobusams. Carrier Transicold refrižeratorius, autorefrižeratorius, auto refrižeratorius. Carrier Transicold remontas, dalys. Automobilinė šaldymo įranga, termoizoliacija, izoterminis kėbulas, šiluminė izoliacija, remontas, dalys. Carrier Transicold refrižeratoriai, autorefrižeratoriai. Carrier Transicold dalys. Carrier Transicold remontas. Carrier dalys ir Carrier remontas. Automobilių šaldymo įranga.

 

 

 

Carrier Transicold yra registruotas prekinis ženklas, priklausantis jį registravusiai bendrovei. UAB “Dinakos”servisas yra nepriklausomas tiekėjas ir savo komercine veikla nėra susijęs su šia bendrove.