ALEX ORIGINAL autošaldytuvai

1

ALEX ORIGINAL autošaldytuvai.

Alex Original – tai vienas žinomiausių ir didžiausių šaldymo įrangos bei kondicionierių automobiliams gamintojų pasaulyje. Kompanija savo veiklą pradėjo 1959 metais, per daugiau nei 50 gyvavimo metų gamintojo diegiamos inovacijos bei išradimai, gamybos proceso tobulinimas ir plėtra Alex Original produktus padarė ne tik žinomais visame pasaulyje bet ir patikimais, modernaus dizaino bei optimaliais kainos ir kokybės santykio požiūriu. Šiuo metu Alex Original eksportuoja šaldymo įrangą bei kondicionierius automobiliams į daugiau nei 50 šalių skirtinguose kontinentuose.

ALEX ORIGINAL autošaldytuvai Lietuva.

UAB “Dinakos” servisas yra tiesioginis Alex Original autošaldytuvų ir autokondicionierių atstovas Lietuvoje.

ALEX ORIGINAL autošaldytuvai remontas, montavimas, dalys.

Atliekame Alex Original šaldymo įrangos automobiliams, mikroautobusams montavimą, garantinę priežiūrą, techninį aptarnavimą, remonto darbus, tiekiame atsargines dalis.

šaldymo įranga automobiliams

 

 

Populiariausi produktai mūsų rinkoje – “Direct drive” tipo Alex Original automobilių šaldymo įranga lengvajam komerciniam transportui (tai įranga, kurios kompresorius susimontuoja prie automobilio variklio ir dirba tik tada kai automobilio variklis per diržinę pavarą suka įrangos kompresorių). Ant automobilio stogo susimontuoja “kondensatorinė” įrangos dalis, automobilio kėbulo viduje – vidinė “išgarintojo” dalis, vairuotojo kabinoje – valdymo pultelis. Priklausomai nuo to, kokio dydžio automobiliui skirta, ši šaldymo įranga gali būti nuo 1000W iki 5000W šaldymo galingumo, 12V ar 24V, viduje palaikomas temperatūrinis režimas gali būti nuo +12ºC iki -20ºC. Standartiškai šios įrangos turi programuojamą valdymo pultelį bei atitirpinimo funkciją. Esant didesniems poreikiams šias įrangas galima užsakyti su papildomomis funkcijomis:

  • su papildoma šildymo funkcija (jei žiemos metu kėbule reikia palaikyti teigiamą temperatūrą);
  • su galimybe įrangai dirbti nuo 220V ar 380V tinklo kai automobilis stovi;
  • dviejų skirtingų temperatūrinių režimų įranga – leidžia gabenti du skirtingus krovinius vienu automobiliu.

Alex Original autošaldytuvaiKita Alex Original šaldymo įrangų grupė – “Battery drive units” – tai įrangos, kurios turi 12V elektros variklį, kuris maitinamas automobilio akumuliatoriaus įtampos suka šaldymo įrangos kompresorių. Šis autošaldytuvų tipas dažniausiai naudojamas tuose automobiliuose, kuriuose prie automobilio variklio nėra vietos sumontuoti kompresoriaus. Šių įrangų trūkumas – mažesnis šaldymo našumas, sąlyginai didesnė kaina, be to automobilyje turi būti galingesnis akumuliatorius ir generatorius. Kai kurie modeliai gali dirbti ir nuo 220V tinklo.

 

Alex Original autošaldytuvai

Alex Original taip pat gamina “integruotas” šaldymo įrangas – tai taip pat “Direct drive” tipo Alex Original autošaldytuvai, tačiau jos “kondensatorinė”dalis montuojama ne ant automobilio stogo, bet po automobilio variklio dangčiu, todėl iš išorės nesimato kad automobilis su šaldymo įranga, nedidėja automobilio oro pasipriešinimas ir kuro sąnaudos. Šie automobiliniai šaldytuvai būna riboto šaldymo našumo (1000 – 2000W), gali būti su atitirpinimo funkcija arba be jos, tačiau nėra galimybės komplektuoti su šildymo funkcija ar 220V/380V tinklo funkcija.

 

 

automobilinė šaldymo įrangaDar vienas gaminys – Alex Original autošaldytuvai, jungiami prie esamo automobilio kondicionieriaus. Kai kuriuose automobiliuose, jei yra kondicionierius, nebūna vietos antro kompresoriaus sumontavimui prie variklio. Tokiu atveju negalima sumontuoti “Direct drive” tipo įrangos, todėl kaip kompromisinis variantas gali būti šio tipo automobilinis šaldytuvas. Ant automobilio stogo taip pat nemontuojama “kondensatorinė” dalis, todėl automobilinis šaldytuvas dirba tik tada, kai dirba automobilio variklis ir yra įjungtas automobilio kondicionierius. Tai pats pigiausias įrangos modelis, tačiau yra riboto galingumo, gali šaldyti tik iki +5ºC.

ALEX ORIGINAL autošaldytuvai.

Raktažodžiai:

Automobilių šaldymo įranga Thermo King Carrier Transicold Alex Original autošaldytuvai Eurofrigo Frigoblock Lumikko Kerstner Hubbard autošaldytuvas agregatas auto šaldytuvas automobilinis šaldytuvas šaldymo įranga irenginys automobiliams transportui mikroautobusams refrižeratorius autorefrižeratorius automobilinė šaldymo įranga termoizoliacija izoterminis kėbulas šiluminė izoliacija montavimas remontas dalys Lietuva Kaunas