ALEX ORIGINAL kondicionieriai automobiliams, mikroautobusams, autobusams.

1

ALEX ORIGINAL kondicionieriai automobiliams, mikroautobusams, autobusams, autokondicionieriai.

UAB “Dinakos” servisas yra kondicionavimo įrangų gamintojo Alex Original atstovas Lietuvoje.

Parduodame bei montuojame Alex Original auto kondicionierius, atliekame garantinę priežiūrą, techninį aptarnavimą, remonto darbus, tiekiame atsargines dalis.

Alex Original automobiliniai kondicionieriai mikroautobusams, autobusams, pardavimas, montavimas, remontas, dalys.

Alex Original – tai vienas žymiausių kondicionierių automobiliams, mikroautobusams ir autobusams gamintojų pasaulyje. Savo veiklą įmonė pradėjo 1959 metais, per daugiau nei 50 gyvavimo metų gamintojo diegiamos inovacijos bei išradimai, gamybos proceso tobulinimas ir plėtra Alex Original produktus padarė ne tik žinomais visame pasaulyje bet ir patikimais, modernaus dizaino bei optimaliais kainos ir kokybės santykio požiūriu, todėl šiuo metu Alex Original eksportuoja autokondicionavimo ir autošaldymo įrangą net į 55 šalis skirtinguose pasaulio kontinentuose.

Alex Original gaminami stoginiai automobiliniai kondicionieriai išsiskiria savo nepakartojamu aerodinaminiu dizainu, tyliu veikimu, dideliu šaldymo našumu bei mažomis energijos sąnaudomis. Šie auto kondicionieriai gaminami 12V arba 24V, skirtingo šaldymo našumo (nuo 3500W iki 24000W), atskiri modeliai turi ir šildymo funkciją Gaminių spektras toks platus kad šiuos kondicionierius galima pritaikyti beveik bet kuriam mikroautobusui, autobusui, sunkvežimiui, vilkikui, traktoriui, kombainui ar kitai transporto priemonei.

Stoginis Alex Original kondicionierius automobiliams susideda iš šių pagrindinių dalių:

  1. Kompresoriaus (siurblio), kuris turi būti sumontuotas po automobilio variklio dangčiu ir sukamas variklio per diržinę pavarą. Kompresoriaus paskirtis yra atsiurbti freono dujas iš išgarintojo ir suspaudus jas iki didelio slėgio paduoti į kondensatorių.
  2. Stoginė kondicionieriaus dalis – joje yra kiti pagrindiniai šaldymo sistemos elementai : freoną aušinantis kondensatorius, freoną išgarinantis išgarintojas, filtras sausintuvas, vožtuvai, ventiliatoriai, sensoriai, elektros instaliacija it t.t.
  3. Valdymo pultas – jis montuojamas vairuotojo darbo vietoje. Jo paskirtis yra įjunti, išjungti ir valdyti kondicionieriaus darbą
  4. Freoninių žarnų komplektas yra skirtas sujungti atskirus kondicionieriaus komponentus į uždarą hermetišką šaldymo sistemą.

ALEX ORIGINAL kondicionieriai automobiliams

ALEX ORIGINAL kondicionieriai automobiliams ALEX ORIGINAL auto kondicionierius ALEX ORIGINAL automobiliniai kondicionieriai ALEX ORIGINAL automobilinis kondicionierius

 

Raktiniai žodžiai:

Alex Original kondicionieriai automobiliams mikroautobusams autobusams. Autokondicionierius auto kondicionierius automobiliniai stoginiai autonominiai kondicionieriai. Autokondicionieriai kondicionavimo sistema oro kondicionierius montavimas remontas dalys Kaunas