AUTONOMINIAI ŠILDYTUVAI WEBASTO – REMONTAS, MONTAVIMAS

AUTONOMINIAI ŠILDYTUVAI WEBASTO – PARDAVIMAS, MONTAVIMAS, APTARNAVIMAS, REMONTAS, ATSARGINĖS DALYS.

Parduodame ir montuojame „sauso“ tipo autonominius šildytuvus Webasto, atliekame jų garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, remontuojame bei tiekiame atsargines dalis.

Vokietijos įmonė Webasto, savo veiklą pradėjusi dar 1901metais, siekdama patenkinti klientų poreikius, nuolat plėsdama asortimentą ir tobulindama gaminių kokybę, šiais laikais tapo viena iš lyderių šildymo, kondicionavimo ir vėdinimo sistemų automobiliams srityje. Populiariausias ir labiausiai Webasto vardą garsinantis gaminys yra būtent autonominiai šildytuvai.

Autonominiai šildytuvai Webasto – remontas, montavimas, atsarginės dalys.

Autonominiai šildytuvai Webasto gali būti naudojami šiose transporto priemonėse:

  1. Lengvuosiuose automobiliuose, mikroautobusuose, autobusuose, sunkvežimių ir vilkikų kabinose, laivuose, traktoriuose, automobilinėje spec. technikoje ir t.t. šildytuvai naudojami tam kad sukurti komfortiškas vairavimo, darbo ar poilsio sąlygas ten esantiems žmonėms;
  2. Mikroautobusų, sunkvežimių krovininėje dalyje, priekabose, puspriekabėse, geležinkelio vagonuose gabenat temperatūros pokyčiams jautrius produktus ar įrangą šildytuvai gali būti naudojami kai reikia užtikrinti aukštesnės nei aplinkos temperatūros palaikymą kėbule.

autonominiai šildytuvaI Webato remontas

Webasto autonominių šildytuvų veikimo principas nesudėtingas. Iš automobilio kuro bako arba iš papildomai sumontuoto bakelio kuras (gali būti dyzelinas arba benzinas) tiekiamas į degimo kamerą, kurioje išgarinamas ir kaitinimo žvakės dėka uždegamas. Degant kurui degimo kameros korpusas įkaista. Šildytuvo ventiliatorius apipučia įkaitusios degimo kameros išorinį paviršių ir išpučia karštą orą į šildomą patalpą. Taip veikia „sauso“ tipo Webasto autonominis šildytuvas. Čia pateikta veikimo schema yra labai supaprastinta, nes šildytuve yra daug kitų komponentų, kurie labai svarbūs jo saugiam ir patikimam darbui – t.y. temperatūros, liepsnos, apsukų, perkaitimo davikliai, elektroninis valdymo blokas, cirkuliacinis bei kuro siurblys ir t.t.

Tuo tarpu „šlapio“ tipo šildytuvuose šiluma nuo degimo kameros perduodama aušinimo skysčiui, kuris cirkuliacinio siurblio dėka paduodamas į bendrą automobilio aušinimo sistemą, taip šildydamas automobilio variklį ir tuo pačiu automobilio saloną.

Webasto remontas, montavimas, atsarginės dalys.

 

Webasto autonominis šildytuvasPriklausomai nuo poreikių Webasto šildytuvai gaminami 12V arba 24V, taip pat skirtingo našumo (nuo 2kW iki 35kW), jie yra gana kompaktiški, todėl nesunkiai pritaikomi ir sumontuojami bet kuriame automobilyje. Juos galima komplektuoti su “rankenėlės“ tipo temperatūros reguliatoriumi arba brangesniu skaitmeniniu programuojamu pulteliu. Jo pagalba galima užprogramuoti šildymo pradžią ir automobilį sušildyti prieš įlipant į jį, taigi Jums nereikės gramdyti ledo ar laukti, kol nuo variklio šilumos sušils salono mikroklimatas.

WEBASTO AUTONOMINIAI ŠILDYTUVAI – PARDAVIMAS, MONTAVIMAS, APTARNAVIMAS, REMONTAS, ATSARGINĖS DALYS.

Raktinai žodžiai:

autonominis šildytuvas sunkvežimiams vilkikams mikroautobusams automobiliams autonominiai šildytuvai Webasto vilkiko kabinos šildymas autonominių šildytuvų Webasto remontas montavimas Webasto dalys Kaunas pečiukai Webasto