EBERSPACHER

autonominis šildytuvas Eberspacher

Prekiaujame ir montuojame “sauso” tipo autonominius šildytuvus Eberspacher, atliekame garantinį ir pogarantinį jų remontą, tiekiame atsargines dalis.

  1. Eberspacher Gmbh & Co yra dar viena garsi kompanija, kuri gamina aukštos kokybės autonominius šildytuvus transportui. Įmonės veikla skaičiuojama nuo 1865 metų . Dabar įmonių grupei priklauso 22 imonės, įsukūrusios 12 -oje pasaulio šalių.

Eberspacher kaip ir Webasto šildytuvų veikimo principas yra toks pats. Iš automobilio kuro bako kuras tiekiamas į degimo kamerą, kurioje išgarinamas ir kaitinimo žvakės dėka uždegamas. Degant kurui degimo kameros korpusas įkaista. Šildytuvo ventiliatorius apipučia įkaitusios degimo kameros išorinį paviršių ir išpučia karštą orą į šildomą patalpą. Taip veikia „sauso“ tipo šildytuvai.

 

 

Tuo tarpu „šlapio“ tipo šildytuvuose šiluma nuo degimo kameros perduodama aušinimo skysčiui, kuris cirkuliacinio siurblio dėka paduodamas į bendrą automobilio aušinimo sistemą, taip šildydamas automobilio variklį ir tuo pačiu automobilio saloną.

šildytuvas EberspacherPriklausomai nuo poreikių šildytuvai gaminami 12V arba 24V, taip pat skirtingo našumo, jie yra gana kompaktiški, todėl nesunkiai pritaikomi ir sumontuojami bet kuriame automobilyje. Juos galima komplektuoti su “rankenėlės“ tipo temperatūros reguliatoriumi arba brangesniu skaitmeniniu programuojamu pulteliu. Jo pagalba galima užprogramuoti šildymo pradžią ir automobilį sušildyti prieš įlipant į jį. Taigi Jums nereikės gramdyti ledo ar laukti, kol nuo variklio šilumos sušils salono mikroklimatas.

 

 

 

 

 

valdymo pultelis Eberspacher

Pagrindinės autonominių šildytuvų panaudojimo sritys yra šios:

  1. Lengvuosiuose automobiliuose, mikroautobusuose, autobusuose, sunkvežimių ir vilkikų kabinose, laivuose, traktoriuose, kitoje automobilinėje technikoje ir t.t. šildytuvai naudojami tikslu sukurti komfortišką mikroklimatą ten esantiems žmonėms;
  2. Mikroautobusų, sunkvežimių krovininėje dalyje, priekabose, puspriekabėse, geležinkelio vagonuose gabenat temperatūros pokyčiams jautrius produktus ar įrangą šildytuvai gali būti naudojami kai reikia užtikrinti aukštesnės nei aplinkos temperatūros palaikymą kėbule.